Le Jardin Giritli Şirince Ana Sayfa

Özel günleriniz için zevk-i sefa odası
devamını oku..

devamını oku..
haberlerin devamı...

Le JArdin Giritli Restaurant Şirince

isteğe göre at safari düzenlenir

 Şarabı ve evleriyle ünlü Şirince dağ köyünün merkezinde bulunan pansiyonumuz  2  katlı ahşap tarihi bir evdir Otantik dokusu bozulmadan hazırlanmış 3 oda bulunmaktadır. 200 yıllık ahşap taş binayı ufak çapta restore edip konuk evi haline getirdik . Şirince çarşısına 100m mesafededir

Le jardin Giritli Pansiyon, Şirince de şehir atmosferinden sıyrılıp, doğa ile içe tertemiz havada, kuş sesleri arasında yorgunluğunuzu atacağınız bir otantik mekandır.

Giritli Pansiyon, bizim düşlerini kurduğumuz evimiz ve biz evimizi yaratırken o özel anları siz misafirlerimizle paylaşmak istedik. Şirince’nin keyfini, samimi duygularla çıkartmaya sizleri davet ediyoruz. Bavullarınızı hazırlarken en rahat kıyafetlerinizi alın ve boşalan dolabınızda şehrin sitresini asın.

Eğer o streslerlerden kurtulamıyorsanız merak etmeyin, Şirince’nin eşsiz güzelliği ve havası size elinden gelen yardımı gösterecektir.

Kahvaltınızı, doğa ve eşsiz Şirince manzaralı restoranımızda(le jardin restorantalabilirsiniz. Kahvaltı, köy kahvaltısı şeklinde tamamen doğal ve ev yapımı ürünlerden ibarettir.


 

English